80 €
/ Vrk
Alkaen
64,5
m2
Neliöt
Kuvaus
Tämä vuonna 2020 valmistunut, 64,5 m² Lutakon kolmio tarjoaa modernin ja viihtyisän majoituksen Jyväskylän ydinkeskustassa. Asunnossa on kaksi makuuhuonetta, avokeittiö-olohuone, erillinen WC, kylpyhuone omalla WC:llä sekä oma sauna – täydellinen yhdistelmä rentoutumista ja kaupunkielämää.
Parvekkeelta avautuu näkymä Lutakon satamaan, ja parkkihallin saatavuus hissiyhteydellä lisää mukavuutta. Asunnon varauksen yhteydessä voit tiedustella saatavuutta pysäköintipaikalle.
Lisätietoja
Kohteen tarjoamat mukavuudet
Galleria
Sijainti
Lutakko, Jyväskylä, Keski-suomi
Asunto sijaitsee Lutakon keskeisellä alueella, kävelymatkan päässä satamasta, kaupoista, ravintoloista ja Jyväskylän keskustasta. Pieni kauppa on aivan nurkan takana, ja julkiset yhteydet ovat erinomaiset – kaikki on lähellä!
Kysy tarjous
Haluatko lisätietoja tästä kohteesta tai varata sen? Täytä lomake, niin palaamme pian asiaan. Voit myös kertoa toiveistasi viestikentässä.